لاوین هیر

تایم استراحت

اتو مو مناسب انجام کراتین

به طور کلی دو جنس برای اتو های حرفه ای جهت انجام کراتین مناسب است.

اتوهای سرامیکی و اتو های تیتانیومی

اتوهای سرامیکی :

که از بهترین نوع اتوهای حرفه ای برای انجام خدمات تراپی مو و صافی مو میباشند.
از بهترین کمپانی های تولید کننده این میتوان به شرکت های CREAT (که همگی به نام اتوهای VOSS میشناسید) و اتو GLAM PALM اشاره کرد.

اتوهای سرامیکی

صفحه سرامیکی این نوع اتوها از حرارت مطمین و یکنواختی برخوردار است که لطافت و احیایی بالایی را بر روی موهای شما نتیجه خواهد داد. این نوع اتو ها هم مناسب موهای نازک و آسیب دیده و هم مناسبه موهای تار ضخیم و فر قوی میباشد که اصولا در ابتدای کار به تمامی هنرجویان با توجه به درجه مطمین این اتوها، پیشنهاد داده میشود تا برای تمامی موها از این نوع اتو استفاده کنند.

در این اتوها حرارت به صورت درجه سانتیگراد نشان داده میشود و با توجه به اهمیت استفاده از درجه مناسب برای مو تا 200 درجه طراحی شده است که میتوان با خیال راحت از این اتو ها استفاده کرد.

اتوهای تیتانیومی

مثل اتوهای لیز که چند ساله اخیر به سفارش یک شرکت برزیلی ساخته شده. این نوع اتو تولید انحصاری ندارد و به صورت معمول هر کمپانی با نام و برند خود میتواند از این نوع اتو سفارش ثبت کند.

اتوهای تیتانیومی
صفحه های تیتانیومی حرارت را به صورت هار به مو میرساند که با بالا بردن سرعت کار امروزه در میان کراتین کارها از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. اما محبوبیت یک طرف و تجربه یک طرف این داستان برای تصمیم به خرید این محصول میباشد.

این محصول حتی با درچه پایین ترجیحا برای موهای آسیب دیده مناسب نمیباشد. چرا که در موهای آسیب دیده نیازمند نشست تدریجی مواد هستیم نه یکباره آن تا بتوانیم ماندگاری بالاتری داشته باشیم. اما از حسن این محصول برای استفاده در موهای تار ضخیم نمیتوان چشم پوشی کرد.

میتوانیم این تصمیم را داشته باشیم که فقط حرفه ای ها بهتر است از این اتو استفاده داشته باشند چراکه سرعت دست در استفاده از این نوع حرارت بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است.

در اتوهای لیز حرارت به صورت فارنهایت نشان داده میشود و تا 470 درجه طراحی شده است که در آخر پیشنهاد من به شما برای حتی موهای تارضخیم، استفاده از نهایت درجه 410 فرانهایت میباشد تا هیدروژن و رطوبت موجود در موهارا از دست ندهید.

طریقه نگهداری صحیح از اتو مو

اگر نگهداری خوبی از اتو خود داشته باشید هرچقدر هم که پرکار باشین اتو شما سالیان سال برای شما پرقدرت کار خواهد کرد. کافیست نکات زیر را رعایت کنید.

اتو مو مناسب انجام کراتین

  1. حتما هر یکساعت اتو خود را خاموش کرده و 15 دقیقه استراحت دهید.
  2. پس از خاموش کردن ،زمانی که گرمای اتوی شما قابل لمس با پوست دست بود با یک دستمال مرطوب اتوی خود را کاملا پاک کنید.
  3. سه راهی اتوی خود را از سه راهی سشوار برای همیشه جدا کنید. و حتما از محافظ الکتریکی استفاده کنید.
  4. ضربه ای با اتو کار نکنید. تکنیک های امروزی نیاز به هیچ ضربه ای ندارد.
  5. مراقب ضربه های احتمالی به اتو یا افتادن آن باشید.
  6. قبل از کشیدن سیم برق یا زدن به برق از خاموش بودن دکمه دستگاه مطمین شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا