لاوین هیر

خدمات ما

1. نانو کراتین

1. نانو کراتین قسمت اصلی تشکیل دهنده مو، کورتکس مو می باشد. کورتکس خود از پروتیینی به نام کراتین ساخته شده که باعث ایجاد ضخامت در مو می شود. موها هرچقدر صاف تر و ضخیم تر باشند از کورتکس بیشتری تشکیل شده اند. متد جدید کراتینن ها که اسید پلاستیا نام دارد با استفاده از پروتیین هیدرولیز شده در خود سطح تراکم در دو قسمت کورتکس را به یک میزان بالا می برد. با استفاده از سیستم نانو کراتین، می توانیم به موها صافی دایم بدهیم که علاوه بر صافی دایم شاهد احیایی خوبی در ساختار مو خواهیم بود. این روش برای افرادی با موهای طبیعی، رنگ شده، دکلره با آسیب های سطحی، موهای نازک و موهای خشک مناسب است.

2. هیدراتراپی

زمانیکه مو خشک و بی حالت می شود و موخوره های خود را نشان می دهد، هیدراتراپی به کمک موهای شما می آیند. عملکرد آن باعث آبرسانی به کوتیکل مو و جلوگیری از پیری سلول های آن می شود. علاوه بر رطوبت رسانی و برطرف کردن خشکی مو، باعث ایجاد یک لایه جدید و احساس ضخامت بیشتری در ساقه مو خواهید شد. دوام این روش 4 الی 6 ماه بوده و فاقد صافی می باشد.

3. نانو بوتاکس

زمانیکه موهای شما کاملا سوخته باشد، این به معنای عدم وجود ساختار در ساقه و بافت مو می باشد. 90 % ماتریس مو از کلاژن ها ساخته شده است تا اسکلت ساختمان مو استحکام یابد و مواد پروتیین بر روی آن بنا شود. در این حالت نانو بوتاکس با استفاده از اسید آمینه ها، کلاژن ها و مواد روغنی مفید، این ساختار را تقویت کرده و ماتریس مو را بهبود می بخشد. با انجام این روش استحکام بیشتری در مو ایجاد شده و از کات شدن مو جلوگیری می شود. دوام این روش 4 الی 6 ماه بوده و فاقد صافی می باشد.

4. پلکس تراپی

این روش با استفاده از آمینو اسیدها، کلاژن ها، آلووراو پانتنول ها باعث جلوگیری از آسیب بیشتر در فرآیند تغییرات شیمیایی مو میشود و از طرف دیگر استفاده از این روش بصورت جداگانه باعث بازگرداندن 21 آمینو اسید طبیعی ساختار مو میشود که احیا و لطافت خوبی در ساختار مو فراهم می کند.

5. آنتی فریز

برخلاف اسم ظاهری این روش، این متد راهی برای حفظ سلامتی مو بدون هیچگونه صافی می باشد. در این روش موها مجددا آبرسانی شده و با بازسازی فیبر مو باعث استحکام بیشتر در مو میشود. قطعا این روش احیا باعث کنترل وز موها خواهد شد و براقی زیبایی به موهایتان هدیه می دهد.

6. موخوره گیری

موخوره ها یکی از دغدغه های بانوان است. به این موضوع باید توجه داشت که موخوره آخرین نشانه از عدم سلامت مو است. پیشنهاد میشود ابتدا با استفاده از یک روش احیایی پیشنهاد شده توسط مشاورین ما موهای خود را درمان کنید و سپس با استفاده از متد موخوره گیری بدون کوتاهی قد مو با موخوره های خود خداحافظی کنید.

جهت مشاوره و رزرو لطفا موارد زیر را بادقت بخوانید

دوستان عزیزم ۳ روز جلوتر از طریق واتس‌اپ میتوانید رزرو وقت داشته باشید

ارسال عکس از پشت سر موهای خود

لطفا از پشت سر موی خود بدون اتو و براشینگ به خط واتس اپ زیر عکس را ارسال کنید

Scroll to Top
اسکرول به بالا