لاوین هیر

راهنمای مراقبت از مو در زمستان

راهنمای مراقبت از مو در زمستان

راهنمای مراقبت از مو در فصل زمستان و سرما : با آمدن زمستان، روزها سردتر می‌شوند، شب‌ها طولانی‌تر می‌شوند و به نظر می‌رسد که زندگی کندتر می‌شود. در حالی که ماه‌های سردتر می‌تواند چالش‌های خاص خود را برای مراقبت از مو به همراه داشته باشد، اما می‌تواند زمان خوبی برای تمرکز بر ترمیم آسیب‌های وارد شده در طول سال باشد. امتحان کردن رنگ ها و مدل های مختلف در طول سال به موهای ما آسیب می رساند.

کمی محبت و توجه بیشتر به آن در حالی که به هر حال بیشتر در درون خود گیر کرده ایم، می تواند راهی عالی برای خنثی کردن هر گونه تأثیر منفی بر سلامت موهایمان باشد. بعلاوه، آماده سازی صحیح برای هر گونه تغییر به سبک بهاری در آینده می تواند حتی به جلوگیری از آسیب های بعدی کمک کند. با استفاده از ترکیبی از انتخاب رنگ های مغذی، یک مراقبت درست و درمان های فشرده، می توانیم از کاهش سرعت طبیعی فصل نهایت استفاده را ببریم تا مراقبت جدی از مو را انجام دهیم. در ادامه با لاوین هیر همراه باشید…

مراقبت از مو در زمستان با لاوین هیر

رنگ موی زمستانی

می تواند وسوسه انگیز باشد که به محض شروع کاهش دما شروع به رویاپردازی در مورد روزهای گرمتر و آفتابی کنید. و با دماهای گرم تر، معمولاً میل به لایت های سبک تر ایجاد می شود. در حالی که هیچ چیز بدی در مورد روشن کردن رنگ مو وجود ندارد، اگر می خواهید سلامت موهای خود را حفظ کنید، بهتر است هر از گاهی کمی موهایتان را تسکین دهید.

وقتی جیوه شروع به کاهش می‌کند و ژاکت‌هایمان را تکان می‌دهیم و ژاکت‌هایمان را از انبار بیرون می‌آوریم، زمان مناسبی است که رنگ خود را چند درجه پایین بیاوریم. حرکت از بلوند با اکتان بالا به چیزی کره‌ای‌تر و گرم‌تر، نه تنها در فصل جابجایی بیشتر احساس می‌شود، بلکه می‌تواند برای بازسازی ساقه مو نیز مفید باشد.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا بسیاری از بلوندها در پاییز تمایل به “تیره کردن” دارند؟

وقتی موهای خود را روشن می کنیم، رنگدانه های رنگی را از ساقه مو پاک می کنیم. در سالن، این رنگدانه های رنگی از دست رفته بلافاصله پس از فرآیندهای سفید کننده با رنگ نیمه دائمی جایگزین می شوند. این به حفظ یکپارچگی ساقه مو کمک می کند و به حفظ رطوبت و درخشندگی آن کمک می کند. با گذشت زمان، درمان های موقت پاک می شوند. در نتیجه، رنگ شما کم‌رنگ‌تر به نظر می‌رسد و ممکن است موهایتان خشک‌تر و شکننده‌تر به نظر برسد.

خبر خوب این است که با یک یا دو درجه تیره تر شدن، می توانید رنگدانه های رنگی از دست رفته را به روشی غیر دائمی جایگزین کنید. این درمان های را می توان مجدداً هر شش هفته یکبار استفاده کرد تا یکپارچگی ساقه مو و سلامت کلی موهای شما حفظ شود.

مراقبت از مدل مو

اگر به طور طبیعی یک دختر فرفری نباشید، ممکن است با اصطلاح “مراقبت آرام” آشنا نباشید، اما به احتمال زیاد بیشتر از آنچه فکر می کنید می دانید. بسیاری از ما احتمالاً در حال حاضربرای مدل موهای خود از محافظ استفاده می کنیم، بدون اینکه حتی متوجه باشیم. همه مدل موها همگی واجد شرایط هستند، به شرطی که انتهای مو محافظت شده باشد و حداقل نیاز به حالت دهی مجدد وجود داشته باشد. از آنجایی که موهای شما از ریشه رشد می کنند، انتهای آن قدیمی ترین و شکننده ترین قسمت ساقه است. این معمولاً جایی است که بیشترین آسیب و شکستگی رخ می دهد.

راهنمای مراقبت از مو در زمستان و سرما

محافظت از انتهای آن، با یک شینیون شیرین یا چرخش مد روز می تواند به جلوگیری از این آسیب کمک کند. در حالی که گزینه های متعددی برای استایل آن وجود دارد، برای اینکه بیشترین مزایا را داشته باشید، استایل شما باید قوانین طلایی استایل محافظ را رعایت کند.

  • از انتهای آن محافظت کنید: مطمئن شوید که استایل شما انتهای شما را از آسیب احتمالی محافظت می کند.
  • رها کنید: موهای خود را به گونه ای حالت دهید که حداقل برای چند روز به حداقل آرایش نیاز داشته باشید. به یاد داشته باشید، نکته اصلی حالت دادن به موهایتان استراحت دادن به موهایتان است.

اکنون که قوانین اساسی را وضع کرده ایم، با خیال راحت در استایل محافظ خود خلاقیت به خرج دهید! تاب‌های فرانسوی یک انتخاب کلاسیک برای موهای متوسط تا بلند هستند که موها و قیطان‌ها تقریباً برای همه مناسب است.

درمان های زمستانی مراقبت از مو

روزهای طولانی در داخل خانه، فرصتی عالی برای کمی عشق بیشتر به مو است. یک روال کامل مراقبت از مو شامل تمرین های روزانه، هفتگی و ماهانه می شود تا اطمینان حاصل شود که موهای شما تزریق مداوم مواد مغذی را دریافت می کنند. مهم نیست که موهای شما چقدر سالم است، احتمالاً کمی خشکی اضافی را تجربه خواهید کرد. تغییر محصولات خود برای افزایش رطوبت اضافی می تواند به جلوگیری از این اثرات کمک کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا