لاوین هیر

موخوره گیری چیست؟

یکی از نگرانی های بانوان برای گرفتن موخوره ها در سالن های زیبایی کوتاهی های وجب به وجب است. که باعث کم شدن حجم و قد مویی میشود که سال ها برای بلند شدن آن صبور بوده اند.

این دغدغه باعث شد تکنیکی را در نظر بگیریم که با صرف وقت کافی، لایه به لایه و تار به تار از هر تار مو یک سانت موخوره ها گرفته شود. خوشبختانه در این روش کوتاهی قد مو نخواهیم داشت و موخوره ها تا 80% کاهش خواهد یافت.

آیا با یک جلسه تمام موخوره ها گرفته میشود؟

قبل از جواب به این سوال باید به فکر درمان و پیشگیری باشید، همانطور که میدانید موخوره ها بر اثر دهیتراته شدن مو به وجود می آیند پس اگر این پوکی را بر طرف نکنید مجدد بعد از مدت کوتاهی موهایتان دچار موخوره خواهند شد.

به طور کلی اگر فرض بر این باشد که موها درمان شده اند ، موخوره ها طی یک الی سه جلسه به فاصله 3 ماه گرفته میشوند که باز هم این موضوع به طول موخوره شما بستگی دارد چراکه در هر جلسه فقط یک سانت از موهای شما گرفته میشود نه بیشتر.

موخوره گیری چیست ؟
روش های موخوره گیری

با این روش از موخوره‌ها جلوگیری میشود؟

خیر

این روش درمان موخوره نیست بلکه فقط گرفتن موحوره میباشد. موخوره ها بر اثر خشکی، دهیتراته شدن مو و پوک شدن مو ایجاد میشوند.

با درمان‌هایی نظیر هیدرا تراپی ، آنتی‌فریز و بوتاکس‌ ها شما میتوانید مشکلات دوشاخه شدن را برطرف کنید و از مجدد موخوره شدن مو جلوگیری کنید.

موهای شما نیازمند مواد مغذی و آبرسان میباشند تا از شکسته شدن پیوند های آن جلوگیری شود.

لاوین هیر مراقب مو های شماست
موخوره

جهت مشاوره و رزرو لطفا موارد زیر را بادقت بخوانید

دوستان عزیزم ۳ روز جلوتر از طریق واتس‌اپ میتوانید رزرو وقت داشته باشید

ارسال عکس از پشت سر موهای خود

لطفا از پشت سر موی خود بدون اتو و براشینگ به خط واتس اپ زیر عکس را ارسال کنید

Scroll to Top
اسکرول به بالا