لاوین هیر

صافی موهای ضخیم و مجعد ( فر )

نکات مهم برای صافی موهای ضخیم و مجعد ( فر )

آیا موهای ضخیم و مجعد دارید و از محصولاتی که استفاده می کنید و نتایجی که می گیرید راضی نیستید؟

این مقاله برای شما خانم‌های مو فرفری است که اغلب اشتباه متوجه می‌شوید و اطلاع کافی ندارید مناسب است. ما می‌خواهیم از تاجی مراقبت کنیم که شما هرگز آن را بر ندارید.

ما از اصطلاح “موی فر برای توصیف انواع مختلف مو استفاده می کنیم که به محصولات مختلفی نیاز دارند.

اینکه برنامه روزانه شما برای تقویت ساختار موهای فر، مجعد یا موج دار شما باید چگونه باشد و مناسب ترین محصولات برای موهای شما چیست؟

3 نکته مهم

  1. موهای خود را فقط با استفاده از دیفیوزر خشک کنید.
  2. موهایتان را وقتی خشک است برس نزنید.
  3. از محصولات موی عمومی استفاده نکنید، از محصولاتی استفاده کنید که مخصوص موهای مجعد هستند درواقع شما به محصولات هیدراته کردن نیاز دارید و از رساندن چربی بیش از خود داری کنید.

نکته کلیدی در آبرسانی و تغذیه

نرم کننده ها و ماسک ها علاوه بر اسپری های خاص و محصولات حالت دهنده باید بخشی از برنامه هفتگی شما باشند. اما مطمئن شوید که از محصولات مبتنی بر الکل خودداری کنید.

انتخاب محصول مناسب بر اساس نوع موهای مجعد کار آسانی نیست، توصیه های ما را در زیر از برخی از فرمول های با کیفیت سالن لاوین هیر مشاهده کنید.

برای فرهای نرم یا خانم هایی که می خواهند استایلی طبیعی داشته باشند، یک محصول سبک مانند INSIGHT Styling Oil non-Oil راه حل ایده آلی است. به لطف نگه داشتن متوسط آن، به مشخص شدن و فرم دادن به مو و همچنین از بین بردن موخوره کمک می کند.

با این حال، موهای مجعد متوسط یا ضخیم، به محصولی بر پایه کرم نیاز دارند: در این مورد، اگر به دنبال محصولی با ماندگاری طولانی و محکم می‌گردید، کرم فرم دهنده INSIGHT یا RIVAN قطعا بهترین انتخاب است. در چند روز آینده پس از استفاده از این محصول شگفت انگیز، تنها کاری که باید انجام دهید این است که موهای خود را با دستان خود مرطوب کنید تا به طور جادویی اثر مدل سازی محصول دوباره فعال شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا