لاوین هیر

درباره من

من شکوه شارقی، مدیر و موسس مجموعه لاوین در سال 1395 با میل به ایجاد زیبایی و خلق حس خوب دوره‌های جامع ریباندینگ (صافی ژاپنی) را گذراندم و این شد شروع من برای دانستن بیشتر درباره مو و تغییر آن به سمت بهبودی و چنین بود که نام لاوین شد اسم مستعار من. (لاوین نامی کردی و به معنای نوازشگر می باشد.)

در این حین لاینهای تخصصی بیشتری از صافی و احیا را فرا گرفتم و با تلاش های بی وقفه و گذراندن فراز و نشیب ها، در سال ۱۳۹۸ مرکز تخصصی صافی و احیای موی لاوین را تاسیس کردم.

هدف من از تأسیس این مجموعه متمرکز بر مو، حرفه ای بودن، تخصصی بودن، آگاهی به موقع از جدیدترین متدهای روز دنیا و استفاده از آن ها بوده است.

آموزش آکادمیک من در رشته مدیریت گردشگری، با افکاری بر پایه مشتری مداری، من را سوق داد به سمت حفظ تکریم مشتری که امروزه متاسفانه در بسیاری از مراکز خدماتی نادیده گرفته میشود.

خدمات ما بر پایه احیا و سالم سازی مو بوده و اولویت قبل از صافی درمان موی مشتری میباشد.

دوره های آنلاین لاوین

به جرأت می‌توانم بگویم تنها مرکز خدمات صافی‌مو هستیم که صداقت را سرلوحه چهارچوب کار خود قرار داده ایم.

هدف دیگر من از تاسیس مجموعه لاوین، ایجاد فرصتی برای بانوان سرزمینم بوده، تا با آموزش صحیح و اصولی راهی روشن برای آینده خود بسازند.

من باور دارم که یک زن می تواند نقش مهمی در اقتصاد یک مجموعه داشته باشد. زنان سرزمینم با تمام فشارها و راه های بسته، باز هم توانستند تاثیر بی نظیری در چرخه اقتصاد بگذارند. کافیست میدان کوچکی برای یک بانو فراهم گردد، آن وقت رشد و شکوفایی را به وضوح خواهیم دید.

تیم عالی ما

موهای شما به دست حرفه ای هاست

شکوه شارقی

شکوه شارقی

مدیر و موسس مجموعه

سمیرا احمدزاده

سمیرا احمدزاده

دستیار حرفه‌ای

حنانه مولایی

حنانه مولائی

دستیار حرفه‌ای

ناهید ملاآقایی

ناهید ملا‌آقایی

دستیار حرفه ای

نیلوفر ونکی

نیلوفر ونکی

دستیار حرفه‌ای

Scroll to Top
اسکرول به بالا