لاوین هیر

هیدروژن تراپی چیست؟

میزان مراقبت از مو ها تاثیر بسیار زیادی در افزایش درخشش، زیبایی و جذابیت موها دارد و اقداماتی مانند دکلره، رنگ مو، هایلایت مو، استفاده از اتو وسشوار به صورت مداوم و آلودگی آب و هوا می تواند بر روی سلامت و درخشش موها تاثیر بگذارد. اگر از موها به درستی مراقبت نشود، تمام این موارد می توانند زمینه را برای آسیب دیدگی موها آماده و فراهم کنند و باعث این می شوند تا موها در حالت عادی درخشش و زیبایی خود را از دست داده و حالت وزی و خشکی به خود بگیرد.

امروزه محصولاتی هستند که برای تقویت موها به صورت تراپی استفاده می شوند، این مواد دارای مواد معدنی، ویتامین ها، انواع کندیشنرهای آبرسان و پروتئین ها می باشند که از طریق ساقه مو وارد مو شده و با تزریق این مواد به ساقه مواد غذایی از دست رفته آن ها را به کوتیکل های مو بر می گردانند و سبب محکم تر و مقاوم شدن بیشتر موها می شوند. یکی از این روش ها هیدروژن تراپی است.

یکی از روش های آبرسانی به موها، استفاده از دستگاه نانواستیم می باشد. نانو استیم میتواند قبل و بعد از فرایند های شیمیایی مو، مثل کراتین کردن مو، ریباندینگ مو، رنگ و دکلره موها به عنوان یک مکمل مورد استفاده قرار بگیرد تا آسیب هایی را که ازاین عملیات ها به وجود می آید را تا حد امکان کاهش دهد.

همچنین نانو استیم یا همان هیدروژن تراپی یکی از روش های بسیار موثر برای آبرسانی و تقویت موها است و کمک می کند تا موهایتان همیشه ظاهری سالم، درخشان و زیبا داشته باشند .

هیدروژن تراپی خواص بسیار زیادی را برای مو ها به همراه دارد . به  طور کل در فرآیند هیدروژن تراپی از بخار و گرمای مناسب برای باز شدن فولیکول مو، بلند کردن کوتیکول روی ساقه مو و مجاز کردن نرم کننده ها و روش های درمانی برای نفوذ بهتر به موها و افزایش رطوبت در مو استفاده می کنند.

هیدروژن تراپی یکی از بهترین روش های مراقبت از مو می باشد، زیرا به آبرسانی موهای خشک کمک می کند و موهای خشک شده شما را شاداب می کند و همچنین منافذ پوست سر را برای از بین بردن آلودگی ها و تجمع محصول باز می کند و تمام این ها می توانند تاثیر بسیار خوبی در افزایش سلامت و درخشندگی موها و ترمیم و تقویت موهای آسیب دیده داشته باشد.

همانطور که گفته شد هیدروژن تراپی فواید زیادی دارد. در ادامه به فواید کامل هیدروژن تراپی می پردازیم.

  • اکسیژن رسانی به مو

زمانی که موها در معرض بخار و گرمای مناسب و ذرات ریز قرار می گیرد. این گرما باعث افزایش اکسیژن رسانی به مو و کف سر می شود. این اکسیژن رسانی سبب می شود.

  • قابلیت پذیری مو برای جذب بهتر مواد بعد از انجام هیدروژن تراپی

بعد از هیدروژن تراپی شما می توانید موهای خود را رنگ کنید و یا هر مواد دیگری که بر روی موهایتان استفاده کنید به راحتی جذب می شود و اثر دو برابری خواهد داشت. به این دلیل که منافذ مو باز شده و می تواند مواد را بهتر جذب کند.

  • افزایش گردش خون در کف سر

به دلیل باز شدن فولیکول مو تحریک پوست سر جریان خون در کف سر افزایش می یابد و همین باعث رشد بهتر مو ها و رسیدن بهتر مواد مغذی به ساقه ی مو ها می شود.

  • شفافیت و درخشندگی مو

هیدروژن تراپی به دلیل رساندن مقدار زیادی مواد مغذی به مو حالت کدر و خشک مو ها را از بین می برد و سبب درخشندگی مو ها می شود.

  • کمک به بر طرف کردن شوره ی سر

همانطور که گفتیم این روش با از بین بردن آلودگی کف سر باعث کمتر شدن شوره های کف سر می شود و به گونه ای التهاب پوست سر را التیام می بخشد.

با هیدروژن تراپی کردن مو ها از پیری و آسیب مو ها در برابر خشکی جلوگیری می شود. این روش صافی ندارد و فقط برای کاهش و از بین بردن آلودگی های مو انجام می گیرد و به گونه ای مو ها را پاکسازی عمقی نیز می کند. این روش برای تمامی افراد قابل انجام است و بیشتر برای افرادی توصیه می شود که مو هایشان خشک و شکننده است و دارای موهای آسیب دیده هستند. این روش به دلیل هیدراته کردن مو و جلوگیری از خشکی مو روش خوبی برای جلوگیری از موخوره نیز می باشد. همچنین برای بهتر عمل کردن و گرفتن نتیجه بهتر هر سه ماه یک بار میتوانید هیدروژن تراپی را تکرار کنید.

شما می توانید هیدروژن تراپی را درکنار کادر مجرب لاوین سنتر تجربه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا