لاوین هیر

5 دلیل برای اینکه چرا به کاندیشنر leave-in نیاز دارید

5 دلیل برای اینکه چرا به کاندیشنر leave-in نیاز دارید

5 دلیل برای اینکه چرا به کاندیشنر leave-in نیاز دارید : اگر یک محصول مراقبت از مو وجود دارد که هرگز نباید بدون آن باشید، آن یک نرم کننده بدون آبکشی خوب است. این محصول همه کاره و چند کاره مزایای بسیار مورد نیاز را برای قوی تر، درخشان تر و سالم نگه داشتن موهای شما ارائه می دهد. حتی حلقه فر را به مو باز می‌گرداند و می‌تواند یک بوی خاص به موهای شما هدیه دهد. در ادامه مطلب با ویژگی های کاندیشنر leave-in  بیشتر آشنا شوید :

کاندینر های بدون آبکشی در تمام روز فوایدی را ارائه می دهند:

در حالی که یک نرم کننده خوب در حمام می تواند برای موهای خشک و/یا آسیب دیده معجزه کند، این نتایج یک بازه زمانی نسبتا کوتاه را دارند. نرم‌کننده‌های معمولی طوری طراحی شده‌اند که آبکشی می‌شوند و در نتیجه معمولاً فرمول‌های سنگین‌تر و مبتنی بر روغن هستند که اگر به طور کامل آبکشی نشوند، می‌توانند موها را سنگین کنند. از سوی دیگر، نرم‌کننده‌های بدون آبکشی معمولاً فرمول‌های سبک‌تر و مبتنی بر آب هستند که در تمام طول روز آبرسانی می‌کنند.

نرم کننده های ترک به طراوت فرها کمک می کنند.

اگر به طور طبیعی موهای مجعد دارید، اسپری کردن کاندیشنر های بدون آبکشی  نرم کننده ترک از روغن ها و سرم های مو پشتیبانی می کند.
اگر موهای شما به طور استثنایی خشک یا کدر است. احتمالاً شنیده اید که روغن ها و سرم های مو می توانند موخوره را کاهش داده و درخشندگی بیشتری داشته باشند. در حالی که این از نظر فنی درست است، این محصولات به کاهش علائم بدون درمان مشکل اساسی کمک می کنند. هم روغن‌ها و هم سرم‌ها برای مهر و موم کردن کوتیکول مو کار می‌کنند و سطح صافی روی ساقه مو ایجاد می‌کنند که نور بیشتری را منعکس می‌کند. این باعث می شود موها براق به نظر برسند.

با این حال، هیچ‌کدام از روغن‌ها یا سرم‌ها به موها آبرسانی نمی‌کنند، که به کمبود درخشندگی کمک می‌کند. نرم کننده ترک برای نفوذ به ساقه مو و رساندن رطوبت به داخل طراحی شده است. در ترکیب با روغن مو و/یا سرم، می توانید سلامت مو را تقویت کنید، که باعث بهبود درخشندگی و کاهش موخوره می شود.

نرم کننده ترک به افزایش شادابی رنگ مو کمک می کند.

تا به حال کاملاً واضح است که یک نرم کننده با کیفیت خوب به بهبود آبرسانی کمک می کند – اما آیا می دانستید که موهایی که به خوبی هیدراته شده اند، عمر رنگ مو طولانی تر خواهند داشت؟ با استفاده از نرم کننده پس از حمام، می توانید به موهای خود کمک کنید تا شادابی و درخشندگی رنگ موهای خود را برای مدت طولانی تری حفظ کنند.

کاندیشنر های بعد حمام بدون آبکشی عطر خوبی به مو ها خواهند داد.

آیا تا به حال این ترفند را شنیده اید که باید عطر را به موهای خود اسپری کنید تا بوی آن ماندگار شود؟ بله این از نظر فنی درست است اما به خاطر داشته باشید که عطر ها همراه با الکل هستند و به مرور باعث خشکی موها خواهند شد. با این حال، رایحه‌هایی که مستقیماً روی آرایش مو اسپری می‌شوند، ماندگاری بیشتری نسبت به رایحه‌هایی دارند که روی پوست استفاده می‌شوند. به همین دلیل است که انتخاب یک نرم‌کننده با رایحه‌ای دلپذیر بهترین گزینه است. شما عطر و بوی خاص خود را دریافت خواهید کرد، در حالی که موهای شما مزایای سلامتی بیشتری دارند!

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا